Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | www.samsuntso.org.tr
Tel : +90 362 432 36 26 | İletişim
Dil değiştir : Tr En
İsveçli organik saç bakım ürünleri üreticisi, ürün malzemeleri için tedarikçileri aramaktadır. « Geri
 14 Şubat, 2024

https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/swedish-manufacturer-organic-hair-care-products-searching-suppliers

POD Reference: BRSE20240123024

İsveçli organik saç bakım ürünleri üreticisi, şirkete çeşitli birinci sınıf organik malzemeleri sağlayabilecek tedarikçiler aramaktadır. Ürünler, doğal şampuan ve saç kremi kalıpları da dahil olmak üzere organik ürünlere olan yüksek talep nedeniyle geliştirilmiştir. Şirket, ürünlerini e-ticaret siteleri aracılığıyla ulusal ve uluslararası B2B ve B2C müşterilerine satmaktadır. Tüm ürünler İsveç'te doğal, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Şirket, tercihen AB ülkelerinde aşağıdaki malzemelerin tedarikçilerini aramaktadır:

 1. Setrimonyum metosülfat, Setil Alkol, Butilen Glikol
 2. Hidrojene Etilheksil Olivat, Hidrojene Zeytinyağı Sabunlaşmayan Kısmı
 3. Crambe Abyssinica Tohumu Yağı, Fitosteroller, Oleyl Alkol
 4. Pentilen glikol
 5. Hidrolize Kinoa
 6. Theobroma kakao çekirdeği yağı
 7. Behentrimonyum Metosülfat, Setil Alkol, Butilen Glikol
 8. Setil alkol
 9. Pantenol
 10. Kaolin
 11. Sodyum Cocoyl Isethionate
 12. Distearoiletil Dimonyum Klorür, Setearil Alkol
 13. Doğal soğuk sıkım yağlar (argan yağı, jojoba yağı, brokoli tohumu yağı, üzüm çekirdeği yağı, avokado yağı, zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, shea yağı)

Esans Yağları:

 • Kiraz çiçeği
 • Vanilya
 • Guava
 • Yeşil çay
 • Lavanta
 • Neroli
 • Portakal Çiçeği Yağı
 • Portakal
Diğer Duyurular Tüm Duyurular »
 
Lüks ürünlere odaklanan İsveçli online perakendeci çanta, mücevher, güneş gözlüğü, kemer vb. tedarikçileri arıyor.
12 Temmuz, 2024
Referans Kodu: BRSE20240613015 Linki: https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/swedish-online-retailer-luxury-goods-searching-suppliers-bags-jewelry Lüks ürünlere odaklanan İsveçli çevrimiçi perakendeci, yüksek kalite ve sürdürülebilirliği göz önünde bulundurarak seçilmiş bir ürün portföyü oluşturmak için bu ürün kategorisindeki çanta, el çantası, güneş gözlüğü, mücevher, kemer, saç tokası ve benzeri ürünlerin tedarikçilerini arıyor. Sürdürülebilir kaynaklı tekstiller, krom içermeyen deri ürünler ve tercihen altın, gümüş ve paslanmaz çelik gibi metallerden nikel içermeyen takılar gibi sürdürülebilir ürünlere büyük öncelik veriliyor. Ürün menşei ve geri dönüştürülmüş malzemeden yapılan ürünler de öncelikli faktörlerdir. Şirketin pazar planı İsveç Pazarı'nda, ardından İskandinavya'da ve daha sonra da bu ürün kategorilerinde ürün sunan markalar için cazip bir pazara giriş imkanı sunan tüm Avrupa pazarında genişlemeyi kapsıyor. İsveçli şirket, Avrupa Birliği içinde (lojistik ve ticaretle ilgili nedenlerle) bir hizmet olarak drop shipping sunan ve kalite ve sürdürülebilirlik açısından şirketin ürün kriterleriyle uyumlu ürünler sunan tedarikçiler arıyor. Uluslararası iş deneyimine ve şirketin müşteri talebi arttıkça ölçeklendirme kabiliyetine sahip tedarikçiler bir artı olacaktır.
Önde gelen İsveçli distribütör, İskandinav oyuncak ve bebek ürünleri pazarına sunacağı yeni ve heyecan verici markalar arıyor.
12 Temmuz, 2024
Referans Kodu: BRSE20240628016 Linki: https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/leading-swedish-distributor-seeks-exciting-new-brands-nordic-toys-and-baby Sektörde kapsamlı deneyim ve bilgiye sahip olan bu şirket, özel mağazalar, süpermarketler ve çevrimiçi perakendeciler de dahil olmak üzere güçlü bir dağıtım ağı işletmektedir. Hem tanınmış markalarla hem de markasız ürünlerle çalışmakta ve Playgro, Nuby, Munchkin ve Lascal gibi uluslararası markaların temsilciliğini yapmaktadır. Şirket, şu anda oyuncak ve bebek ürünleri alanında yeni markalar keşfetmek ve bunları geniş dağıtım ağları aracılığıyla İskandinav pazarına tanıtmakla ilgilenmektedir. Bebek arabaları, mobilyalar, araba güvenlik koltukları, giysiler ve ayakkabılar hariç olmak üzere pek çok çocuk ve bebek ürünü ilgi alanına girmektedir. Ortak, tercihen portföyünde seçim yapabileceği çok sayıda ürün bulunan deneyimli bir Avrupalı çocuk ve bebek ürünleri geliştiricisi olacaktır. Ürünleri, iyi işleyen bir sipariş süreci ile Avrupa dışında üretilebilir. Marka halihazırda kurulmuş ve İskandinav pazarı hariç diğer Avrupa ülkelerinde tanınmış olabilmektedir.
Slovak KOBİ, sanayi sektöründe ve otomasyonda eşsiz ürünler arıyor.
14 Şubat, 2024
https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/slovak-sme-looking-unique-products-industrial-sector-and-automation POD Reference: BRSK20240122021 Başta teknoloji, dijitalleşme ve otomasyon olmak üzere endüstriyel sektörlerde temsilci olarak faaliyet gösterme konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip bir Slovak şirketi, uzmanlığını genişletmek ve benzersiz ürünler aramaktadır. Şirket, Slovak ve Çek pazarlarına açılmak isteyen yabancı şirketlere ticari anlaşmalar sunmaktadır. Şirket 1993 yılında ünlü Alman alev izleme sistemleri üreticisinin temsilcisi olarak kurulmuştur. Faaliyetlerinin başlangıcından itibaren şirket, endüstriyel brülörlerin alev tespiti ve enerji santralleri, ısı tesisleri, rafineriler, kimya tesisleri ve izabe tesislerinin yanma odalarındaki yanmanın izlenmesine odaklanmıştı. Daha sonra şirket, ağır sanayi alanlarında, için için yanan yangın algılama ile yangın izleme, makine ve robot güvenliği, dijitalleştirme ve otomasyon alanlarında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Şirket, Alman iş ortaklarıyla uzun yıllar boyu kurduğu güvene dayanarak, diğer yabancı şirketlerle de işbirliği kurma olanağı sunmaktadır. Şirket çoğunlukla Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan ve Polonya pazarlarında faaliyet göstermektedir ve ticari aracılık hizmetlerini AB ve AB dışı şirketlere ticari anlaşma kapsamında sunmaktadır.
Alman şirket Atıştırmalık üretimi için Soya Protein Gevrekleri tedarikçisi arıyor
19 Ocak, 2024
Profil Referansı: BRGR20230706029 https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/greek-company-seeking-suppliers-soy-protein-crispies-snack-production Kuruyemiş ve meyve ithalatı, işlenmesi ve paketlenmesinde önde gelen bir Yunan şirketi, ürün yelpazesini protein barlarını da içerecek şekilde genişletiyor. Bunu başarmak için, atıştırmalık üretimimizde temel bir bileşen olarak hizmet verecek güvenilir soya proteini gevrekleri tedarikçileri arıyor.   Ürünlerin besin değerini sağlamak için %80 ila %90 arasında değişen yüksek protein içeriğine sahip soya proteini gevreklerine ihtiyacımız var. Gevreklerin boyutu, üretim süreçlerimize uygun olan 3-9 mm aralığında olmalıdır. Verimli ve uygun maliyetli endüstriyel üretimi kolaylaştırmak için toplu paketleme gereklidir.   Firmanın önceliği IFS veya BRC standartlarına uygun sertifikalara sahip tedarikçilerle iş birliği yapmaktır. Bu, tüm tedarik zincirinin kalite, güvenlik ve hijyen açısından en iyi uygulamaları takip etmesini sağlar. Avrupa mevzuatına ve izin verilen gıda limitlerine uyum, katı kalite gereksinimlerimizi karşılamak için hayati önem taşımaktadır.   Firmanın aradığı soya proteini gevrekleri gıda sınıfı olmalı,  özellikle protein barları için atıştırmalık kategorisine ve Avrupa gıda yönetmeliklerine uygun olmalıdır.
Mayo ve yazlık giyim ürünlerinin dağıtımında ve üretiminde aktif olan Yunan sürdürülebilir moda markası, ürünleri için yenilikçi, çevre dostu ve sürdürülebilir ambalajların tedarikçileri aramaktadır.
12 Temmuz, 2024
Referans Kodu: BRGR20240628007 Linki: https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/greek-sustainable-fashion-brand-active-production-and-distribution 2020 yılında vizyoner moda girişimcisi Anna Papoulina tarafından kurulan Sirene Egeenne, tatil giysileri sanatını zenginleştirmek üzere lüks, sürdürülebilir yüzme ve yazlık giyim ürünleri sunan seçkin bir Yunan markası olarak ortaya çıkmıştır. Her üstün parça Yunanistan’da ‘Sirene Egeenne’ markasıyla mitolojik Sirenlerin büyüleyici füzyonundan ve berrak Ege Denizi’nden esinlenilerek titizlikle tasarlanmış ve üretilmiştir. Sirene Egeenne’ in misyonunun özünde çevreye karşı bilinçli olurken aynı zamanda her vücut tipine göre mükemmel uyumun özgüvenini sağlayan şık mayoların üretimini gerçekleştirmeye karşı duyulan adanmışlık vardır. Son koleksiyonları sadece nostaljik tasarımları değil, 1960’ların ve 70’lerin özgür esansını yakalamakta, fakat aynı zamanda çevre-dostu malzemelerin kullanılması aracılığıyla gerçekleştirilen sürdürülebilir modaya yönelik sürekli bir adanmışlığı da kapsamaktadır. Sirene Egeenne aktif olarak markanın değerlerine ve görüşlerine uyabilecek paketleme üreticilerini aramaktadır. İdeal paketleme çözümleri çevre dostu, yenilikçi ve ürüne kendine özgü değer katacak şekilde olmalıdır. Bu paketleme seçeneklerinin özellikle çevre korumaya katkı sağlayan sürdürülebilir dönüşümlü materyalden yapılmış olması veya dönüşümlü malzemelerden üretilmiş olması zorunludur. Şirket yazılı paketleme kutuları, dahili paketleme kağıtları, paketleme çantaları, kumaş torbalar gibi konularda sunulacak önerilere açıktır.
Otizm
SAMSUN TİCARET ve SANAYİ ODASI
Tel : +90 (362) 432 36 26
Faks : +90 (362) 432 90 55
E-Posta : samsuntso@samsuntso.org.tr
KEP : samsuntso@hs03.kep.tr
Adres : Yenimahalle Mah. 839.Sokak No:120 CANİK / SAMSUN
Samsun TSO web.TV
Samsun TSO Açılım Dergisi
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | Facebook Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | YouTube Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | Twitter Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | RSS
Bilgi Edinme | Telefon Rehberi | Görüş ve Öneri | Üye Bilgi Güncelleme | Hesap Numaraları | Sıkça Sorulan Sorular
Site Haritası | Web Mail | Mobil Site | E-Organ
Ticaret Sicil Gazetesi | Müteahhitlik Karnesi | Marka/Patent Araştır | Fire ve Zaiyat Oranları | Sermaye Piyasa Verileri
Mükellef Bilgileri Bildirimi | Yatırım Teşvik Mevzuatı | NACE Kodu Sorgula | Kamu İhale Bülteni
Barkod İşlemleri | Resmi Gazete | Fuar Rehberi | Mevzuat Ara | M.E.R.S.İ.S
Samsun TSO Eğitim Vakfı | Hizmet Standartları | Basında Biz | Raporlar | İstatistik | Ekonomik Bülten
TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Enflasyonla Topyekün Mücadele Enterprise Europe Network Samsun AB Bilgi Merkezi Blacksea Enterprise Europe Network Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı KOSGEB Resmi Web Sitesi KGF: Kredi Garanti Fonu KOBİ Bilgi Sitesi Rekabet Kurumu Rekabet Kurumu