Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | www.samsuntso.org.tr
Tel : +90 362 432 36 26 | İletişim
Dil değiştir : Tr En
Biyolojik ve konvansiyonel kabak çekirdeği tedarikçisi arayışındadır. « Geri
 18 Nisan, 2024

https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/supplier-biological-and-conventional-pumpkin-seeds-required

BRLV20240311002

Letonya'daki küçük bir çiftlik, üretim faaliyetlerini genişletmek için kabak çekirdeği tedarikçisi aramaktadır.

Küçük çaplı çiftlik, biyolojik veya konvansiyonel kökene sahip 10mm ya da daha büyük ebatta kabak çekirdekleri aramaktadır. Başlangıç olarak çiftlik, 15-30 kilogramlık paketler halinde ve üretim ve satışlar arttıkça daha fazla gönderilmesi mümkün olabilecek şekilde test amaçlı küçük partiler halinde ürün arayışındadır.

Sınırlı seviyede yerel tedarik ve yüksek fiyatlar / zaman isteyen işleme sürecinden dolayı Letonya çiftliği yurtdışından kabak çekirdeği tedarikçileri aramaktadır. Çekirdekler kuru ve soyulmuş olmalıdır (kabuksuz). Şirket teknik destekli ticari anlaşma arayışındadır.

Diğer Duyurular Tüm Duyurular »
 
Mayo ve yazlık giyim ürünlerinin dağıtımında ve üretiminde aktif olan Yunan sürdürülebilir moda markası, ürünleri için yenilikçi, çevre dostu ve sürdürülebilir ambalajların tedarikçileri aramaktadır.
12 Temmuz, 2024
Referans Kodu: BRGR20240628007 Linki: https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/greek-sustainable-fashion-brand-active-production-and-distribution 2020 yılında vizyoner moda girişimcisi Anna Papoulina tarafından kurulan Sirene Egeenne, tatil giysileri sanatını zenginleştirmek üzere lüks, sürdürülebilir yüzme ve yazlık giyim ürünleri sunan seçkin bir Yunan markası olarak ortaya çıkmıştır. Her üstün parça Yunanistan’da ‘Sirene Egeenne’ markasıyla mitolojik Sirenlerin büyüleyici füzyonundan ve berrak Ege Denizi’nden esinlenilerek titizlikle tasarlanmış ve üretilmiştir. Sirene Egeenne’ in misyonunun özünde çevreye karşı bilinçli olurken aynı zamanda her vücut tipine göre mükemmel uyumun özgüvenini sağlayan şık mayoların üretimini gerçekleştirmeye karşı duyulan adanmışlık vardır. Son koleksiyonları sadece nostaljik tasarımları değil, 1960’ların ve 70’lerin özgür esansını yakalamakta, fakat aynı zamanda çevre-dostu malzemelerin kullanılması aracılığıyla gerçekleştirilen sürdürülebilir modaya yönelik sürekli bir adanmışlığı da kapsamaktadır. Sirene Egeenne aktif olarak markanın değerlerine ve görüşlerine uyabilecek paketleme üreticilerini aramaktadır. İdeal paketleme çözümleri çevre dostu, yenilikçi ve ürüne kendine özgü değer katacak şekilde olmalıdır. Bu paketleme seçeneklerinin özellikle çevre korumaya katkı sağlayan sürdürülebilir dönüşümlü materyalden yapılmış olması veya dönüşümlü malzemelerden üretilmiş olması zorunludur. Şirket yazılı paketleme kutuları, dahili paketleme kağıtları, paketleme çantaları, kumaş torbalar gibi konularda sunulacak önerilere açıktır.
Önde gelen İsveçli distribütör, İskandinav oyuncak ve bebek ürünleri pazarına sunacağı yeni ve heyecan verici markalar arıyor.
12 Temmuz, 2024
Referans Kodu: BRSE20240628016 Linki: https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/leading-swedish-distributor-seeks-exciting-new-brands-nordic-toys-and-baby Sektörde kapsamlı deneyim ve bilgiye sahip olan bu şirket, özel mağazalar, süpermarketler ve çevrimiçi perakendeciler de dahil olmak üzere güçlü bir dağıtım ağı işletmektedir. Hem tanınmış markalarla hem de markasız ürünlerle çalışmakta ve Playgro, Nuby, Munchkin ve Lascal gibi uluslararası markaların temsilciliğini yapmaktadır. Şirket, şu anda oyuncak ve bebek ürünleri alanında yeni markalar keşfetmek ve bunları geniş dağıtım ağları aracılığıyla İskandinav pazarına tanıtmakla ilgilenmektedir. Bebek arabaları, mobilyalar, araba güvenlik koltukları, giysiler ve ayakkabılar hariç olmak üzere pek çok çocuk ve bebek ürünü ilgi alanına girmektedir. Ortak, tercihen portföyünde seçim yapabileceği çok sayıda ürün bulunan deneyimli bir Avrupalı çocuk ve bebek ürünleri geliştiricisi olacaktır. Ürünleri, iyi işleyen bir sipariş süreci ile Avrupa dışında üretilebilir. Marka halihazırda kurulmuş ve İskandinav pazarı hariç diğer Avrupa ülkelerinde tanınmış olabilmektedir.
Ayakta tedavi konusunda uzmanlaşmış Romanyalı şirket, tedarikçi anlaşmaları kapsamında uluslararası iş birliği yapmak istiyor.
10 Ocak, 2024
Profil Referansı: BRRO20230731001 https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/romanian-company-specialised-outpatient-care-would-cooperate   2022 yılında kurulan Romen şirketi, karmaşık laparoskopik cerrahi prosedürlerinin ameliyat öncesi planlanması ve gerçek müdahaleler sırasında navigasyon için bir yazılım ve donanım çözümü geliştiriyor. Kalkınma planı çerçevesinde "navigasyon", tıbbi aletlerin konumu ve yönelimi hakkında gerçek zamanlı bilgilerin, ameliyat öncesi planlamayı takip etmek için kullanılacak bilgilerin edinilmesi anlamına gelir. Navigasyon kısmı sadece "bağımsız" bir ürün olarak kullanılabilirken, ameliyat öncesi planlama kısmı hem bağımsız bir ürün (3D CAD yazılımı) hem de çevrimiçi bir hizmet olarak sunulabilir.  Ameliyat öncesi planlama, üç boyutlu sanal bir sahnede hasta bilgilerinin (BT veya MR) işlendiği ve doktorun ölçebileceği ("klasik" veya özel yenilikçi algoritmalarla) ve gerçek müdahalenin simülasyonlarını gerçekleştirebileceği 3D CAD benzeri bir görsel arayüzde gerçekleştirilebilir.  Gerçek cerrahi müdahaleler sırasında gerçek zamanlı yardım, tıbbi aletlerin üzerine çeşitli tipte sensörlerin (optik, elektromanyetik) yerleştirildiği ve gerçek üç boyutlu uzaydaki yönelim ve konum hakkındaki yazılım bilgilerimize geri gönderdikleri anlamına gelir. Bu geometrik bilgi, sanal üç boyutlu bir sahnede (planlama aşamasında kullanılanın aynısı) temsil edilir ve ameliyat öncesi planlama ile karşılaştırılır.  Romen şirket, tedarikçi anlaşmaları kapsamında tıbbı testler için yabancı altyapı sağlayıcılarıyla iş birliği yapmak istiyor. Bu ortaklıkları oluşturarak, ürünlerini geliştirmeyi ve belirli pazar sektöründe daha iyi rakipler olmayı amaçlıyorlar.  Romen şirket, deneysel modelleri için klinik öncesi testler ve klinik denemeler için temel oluşturabilecek yabancı ortaklarla ilgileniyor. 
Polonyalı şirket silikonlu kağıt üreticisi aramaktadır. Üretici farklı gramajlarda, yaprak ve rulo halinde ürünler sunmalıdır.
18 Nisan, 2024
https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/polish-company-looking-manufacturer-silicone-release-papers-manufacturer BRPL20240306002 Polonyalı şirket silikonlu yapışkanlı kağıt üreticisi aramaktadır. Üreticiler farklı gramajlarda, yaprak ve rulo halinde ürünler sunmalıdırlar. Silikonlu kağıdın birçok endüstri dalında (gıdayla temasa yönelik özel pişirme kağıdı dahil) kullanılması gerekmektedir. Şirketin misyonu, müşterileri için daha temiz bir çevreye katkıda bulunmak ve süreçleri optimize eden ürünler sunmaktır. Şirketin hedefi yenilikçi ve ekolojik ürünler sunmak, aynı zamanda sunulan ürünlerin uygulanmasında destek sağlamaktır. Şirket Mart 2019'da kurulmuştur. Şirket, müşterilerin yenilikçi ve doğal ürünlere yönelik talebine yanıt vermek için kurulmuştur. Şirketin atık su arıtma tesisleri ve endüstriyel tesislere yönelik geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Ürün yelpazesinde hem organik hem de inorganik maddeler bulunmaktadır. Dağıtım açısından şirket yerli ve yabancı profesyonel ürün üreticilerinin temsilcisidir.
Lüks ürünlere odaklanan İsveçli online perakendeci çanta, mücevher, güneş gözlüğü, kemer vb. tedarikçileri arıyor.
12 Temmuz, 2024
Referans Kodu: BRSE20240613015 Linki: https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities/swedish-online-retailer-luxury-goods-searching-suppliers-bags-jewelry Lüks ürünlere odaklanan İsveçli çevrimiçi perakendeci, yüksek kalite ve sürdürülebilirliği göz önünde bulundurarak seçilmiş bir ürün portföyü oluşturmak için bu ürün kategorisindeki çanta, el çantası, güneş gözlüğü, mücevher, kemer, saç tokası ve benzeri ürünlerin tedarikçilerini arıyor. Sürdürülebilir kaynaklı tekstiller, krom içermeyen deri ürünler ve tercihen altın, gümüş ve paslanmaz çelik gibi metallerden nikel içermeyen takılar gibi sürdürülebilir ürünlere büyük öncelik veriliyor. Ürün menşei ve geri dönüştürülmüş malzemeden yapılan ürünler de öncelikli faktörlerdir. Şirketin pazar planı İsveç Pazarı'nda, ardından İskandinavya'da ve daha sonra da bu ürün kategorilerinde ürün sunan markalar için cazip bir pazara giriş imkanı sunan tüm Avrupa pazarında genişlemeyi kapsıyor. İsveçli şirket, Avrupa Birliği içinde (lojistik ve ticaretle ilgili nedenlerle) bir hizmet olarak drop shipping sunan ve kalite ve sürdürülebilirlik açısından şirketin ürün kriterleriyle uyumlu ürünler sunan tedarikçiler arıyor. Uluslararası iş deneyimine ve şirketin müşteri talebi arttıkça ölçeklendirme kabiliyetine sahip tedarikçiler bir artı olacaktır.
Otizm
SAMSUN TİCARET ve SANAYİ ODASI
Tel : +90 (362) 432 36 26
Faks : +90 (362) 432 90 55
E-Posta : samsuntso@samsuntso.org.tr
KEP : samsuntso@hs03.kep.tr
Adres : Yenimahalle Mah. 839.Sokak No:120 CANİK / SAMSUN
Samsun TSO web.TV
Samsun TSO Açılım Dergisi
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | Facebook Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | YouTube Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | Twitter Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | RSS
Bilgi Edinme | Telefon Rehberi | Görüş ve Öneri | Üye Bilgi Güncelleme | Hesap Numaraları | Sıkça Sorulan Sorular
Site Haritası | Web Mail | Mobil Site | E-Organ
Ticaret Sicil Gazetesi | Müteahhitlik Karnesi | Marka/Patent Araştır | Fire ve Zaiyat Oranları | Sermaye Piyasa Verileri
Mükellef Bilgileri Bildirimi | Yatırım Teşvik Mevzuatı | NACE Kodu Sorgula | Kamu İhale Bülteni
Barkod İşlemleri | Resmi Gazete | Fuar Rehberi | Mevzuat Ara | M.E.R.S.İ.S
Samsun TSO Eğitim Vakfı | Hizmet Standartları | Basında Biz | Raporlar | İstatistik | Ekonomik Bülten
TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Enflasyonla Topyekün Mücadele Enterprise Europe Network Samsun AB Bilgi Merkezi Blacksea Enterprise Europe Network Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı KOSGEB Resmi Web Sitesi KGF: Kredi Garanti Fonu KOBİ Bilgi Sitesi Rekabet Kurumu Rekabet Kurumu